برگزاري اولين جلسه اتحاديه انجمن هاي علمي - دانشجويي محيط زيست

اولين جلسه اتحاديه انجمن هاي علمي – دانشجويي محيط زيست در روز يكشنبه مورخه 22/6/94 با حضور نمايندگان دانشكده هاي منابع طبيعي و محيط زيست كشور در دانشگاه شهيد بهشتي تهران برگذار گرديد. در اين جلسه كه با موضوعيت تعيين اعضا اصلي اتحاديه و مشخص شدن شرح وظايف اعضا تشكيل شده بود، از بين منتخبين آقايان محمد حاجي پور به عنوان دبير اتحاديه و امين جعفري مقدم به عنوان عضو شوراي اتحاديه كشوري ، كه از دانششجويان دانشكده منابع طبيعي و محيط زيست دانشگاه فردوسي مشهد مي باشند انتخاب شدند.

قابل توجه پذیرفته شدگان سال تحصیلی جدید (95-94)

قابل توجه دانشجويان جديد الورود پذیرفته شده در

دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست

ضمن تبريك آغاز سال تحصیلی جدید (95-1394) به همه دانشجویان، اساتید و کارکنان گرامی دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد،

به اطلاع پذيرفته شدگان جدید مي رساند براي آگاهي از نحوه ثبت نام، اخبار و اطلاعيه هاي دانشجويان جديدالورود به لينك " ثبت نام دانشجويان جديد" در سايت اصلي دانشگاه  مراجعه و يا بر روي لينك زير كليك نماييد.

 

 

 اخبار و اطلاعیه های دانشجویان جدید - کلیک کنید

 

..

ارسال کننده خبر: روابط عمومی دانشگاه

تقویم آموزشی سال تحصیلی 95- 94 دانشگاه فردوسی مشهد

برای مشاهده تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-94 دانشگاه فردوسی مشهد روی لینک زیر کلیک کنید.
 
 
 

آشنایی با انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران

قابل توجه دانشجویان و سایر علاقمندان،

با کمال مسرت به اطلاع همکاران و دانشجويان محترم دانشکده منابع طبيعی و محيط زيست ميرساند که شاخه انجمن مديريت و کنترل مناطق بيابانی کشور در دانشکده منابع طبيعی و محيط زيست دانشگاه فردوسی مشهد ايجاد شده است. دانشجويان تحصيلات تکميلی مديريت بيابان و محققين محترم علاقمند به مطالعات مناطق خشک و بيابانی، می توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر به نماينده انجمن در مشهد، جناب آقای دکتر عادل سپهر، مراجعه نمايند. از همه دانشجويان دعوت می شود جهت ثبت نام به سايت انجمن مراجعه نمايند.

سایت انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران

www.isadmc.ir

زیر مجموعه ها

FNRE-telephones